גיוס

כרטיס הכוכבים

ציוד

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: מערכת אתר צה"ל


החל מחודש מרץ הקרוב, יוכלו כל המלש"בים המתגייסים לתפקידים קרביים לרכוש בעזרת כרטיס הכוכבים זוג נעלי ספורט בסכום גבוה יותר, מתוך מגוון רחב של דגמים ולממש את ההטבה בחנויות נוספות. כל הפרטים >

כרטיס הכוכבים, אותו מלש"בים מקבלים לפני הכניסה לצה"ל, מאפשר להם לרכוש את הציוד הכרחי לשירותם הצבאי. החל ממרץ 2018, יקבלו המתגייסים לשירות קרבי, כוכבים נוספים איתם יוכלו לקנות נעליים במחיר גבוה יותר, לבחור מתוך ממגוון רחב יותר של דגמים ולבצע את הרכישה ברשתות נוספות.

עד היום, כל לוחם קיבל שובר בשווי 280 כוכבים לקניית זוג נעלי ספורט. החל ממרץ הקרוב, המלש"בים שעתידים להתגייס לתפקיד קרבי, יוכלו לרכוש את הנעליים בעזרת הכרטיס הדיגיטלי, ואף יקבלו תוספת של 30 כוכבים - כלומר סך של 310 כוכבים בשווי 413 ש"ח.

מגוון הרשתות בהן ניתן לרכוש את נעלי הספורט יתרחב, וגם הרשתות "מגה ספורט" ו-"ספורט ורטהיימר" יצטרפו לרשתות הנוכחיות - "המשביר לצרכן" ול-"H&O". בנוסף, לא תהיה הגבלה על הדגמים שאותם ניתן לרכוש והלוחמים והלוחמות ייהנו מאפשרויות בחירה נוספות.

"מדובר במהלך מבורך", מסכמת רס"ן רוית לגזיאל, סגנית ראש ענף עיתוד רכש באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, "זהו מענה לצורך הכרחי של הלוחמים והלוחמות בפעילותם השוטפת".

  • {{item.value}}
    {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

הרשימה המלאה: גיוסי מרץ - אפריל 21
מנווטים בדרך לטירונות