יום הגיוס

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: נועה ריינה

מערכת אתר מתגייסים


תגיות

מה סתם מיתוס ומה אתם חייבים לעשות? יום הגיוס יכול להיות מלחיץ ומרגש, אז החלטנו לעשות לכם סדר בכל מה שאתם צריכים לדעת רגע לפני היום הגדול

 1. מתגייסים בחורף? אל תגזימו

  בעוד שתסתובבו בין החנויות עם כרטיס הכוכבים ותחפשו מה לקנות (כשבתכל'ס יש לכם כבר רשימה מאורגנת), תפגשו המון מוכרים שינסו למכור לכם כמה שיותר ציוד, בעיקר בחורף, ואיך אפשר שלא לקנות כשאתם לא יודעים למה לצפות? אז אל דאגה, אתם מקבלים בגיוס חם-צוואר, כפפות ולפעמים כריות חימום קטנות ללילות.
 2. הקשב המפקדת, איפה מטעינים את השעון החכם שלי?

  כמה שזה קשה, ביום הגיוס עדיף שתפטרו מכל החפצים היקרים שלכם. אל תביאו מכשירים חכמים, מחשבים ניידים ומטענים, כנראה שלא יהיה לכם מקום לשמור אותם ויש להם סיכוי להיפגע במהלך הטירונות. נכון, קשה להיפטר מהסלולרי, לכן תשתדלו להביא איתכם את המכשיר הישן ומטען אחד. ומה עם תכשיטים? ביום הגיוס ובמטווחים תצטרכו להוריד אותם. בנוסף, בטירונות אתם תעשו המון פעולות שיכולות לגרום לתכשיט האהוב שלכם ליפול ולהיעלם.
            
 3. אל תבואו עם קלסר, זה בסדר

  בואו נעשה סדר, כל מה שתצטרכו להביא ליום הגיוס זה תעודה מזהה, כן אפשר גם את הרישיון שאתם בכל מקרה סוחבים איתכם, ופרטי חשבון הבנק שפשוט נמצאים על כרטיס האשראי שלכם. חוץ מזה, תוכלו לחסוך המון זמן בשרשרת החיול, אם תיכנסו לאתר לפני הגיוס ותמלאו את שאלון קדם הגיוס.
 4. וואלה, הגזמתם עם התיקים

  ביום הגיוס תקבלו קיטבג א' (תיק) בו תוכלו לאחסן את כל החפצים שלכם. קיטבג א' ילווה אתכם למשך כל השירות שלכם, אם זה לא מספיק - בטירונות תקבלו קיטבג נוסף, זה יהיה הקיטבג ב' שלכם, אותו תצטרכו להחזיר בסוף הטירונות. לכן, תשתדלו ביום הגיוס להביא איתכם תיק קטן כדי שאחר כך תוכלו להעביר את כל הציוד שיש לכם ושקיבלתם בשרשרת החיול לאחד הקיטבגים
 5. במבה, חולצות, גרביים וקולה

  בטירונות יהיו לכם 3 ארוחות מלאות ופריסות של ארוחות קטנות בין לבין. חוץ מהזמן הזה, כמעט ולא תוכלו לשבת לאכול את מה שהבאתם מהבית. בנוסף, בשרשרת החיול תקבלו שי של "מועדון יותר" המכיל חטיפים לנשנש. למרות זאת, מומלץ להביא ליום הגיוס כריך או נשנוש קטן ובקבוק מים, מכיוון שזהו יום ארוך המלא בריגושים.

 • {{item.value}}
  {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מנווטים בדרך לטירונות
5 טיפים לקראת יום הגיוס