גיוס

טיפים

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: דור קטורזה

מערכת אתר מתגייסים


תגיות

יום הגיוס הוא יום חשוב משמעותי ומשמח, אך גם עלול ליצור לחץ. אספנו לכם חמישה טיפים שיעזרו לכם להגיע ליום הגיוס מוכנים ורגועים >

 1. אורזים מראש וחוסכים כאב ראש

  היום שלפני הגיוס הוא תמיד יום עמוס, מלא במפגשי פרידה מחברים וסידורים של הרגע האחרון, לכן אנו ממליצים לארוז את התיק כמה ימים מראש כשאתם מרוכזים ורגועים כדי שלא תשכחו כלום.

 2. לא להגזים!

  נכון, הגיוס לצה"ל הוא אירוע חשוב, וכל אחד רוצה להיות מוכן לכל תרחיש, אבל אין סיבה לקנות בכמות מופרזת. אנחנו מציעים לכם להתייעץ עם חברים שכבר עברו טירונות, כדי שימליצו לכם רק על הציוד שבאמת נדרש. אל תשכחו להשתמש בכרטיס הכוכבים שמקנה לכם כסף לקניות (בהתאם לתפקיד).

 3. תהיו עם היד על הדופק

  ודאו שאתם מגיעים בזמן לגיוס, כי אם לא, אתם עלולים לפספס את האוטובוס ולהמתין עד שעתיים לאוטובוס הבא. כשאתם מגיעים לתחנת האפסנאות בשרשרת החיול בדקו היטב שקיבלתם את כל הציוד שחתמתם עליו, שהמידה בנעליים ובמדים מתאימה לכם ושקיבלתם חוגר ו-2 דיסקיות, אחת לנעליים ואחת לצוואר (בנים בלבד).

 4. נכנסים לפרופורציה

  התרגשות ולחץ לפני חוויה חדשה זה דבר טבעי. הכינו את הבגדים יום לפני, עשו מקלחת בבוקר, שתו משהו חם, והכי חשוב - תנשמו עמוק כי כולם עוברים את זה. אתם יכולים להרגיע את אמא - תוכלו לדבר איתה שוב באותו הערב במהלך שעת הט"ש.

 5. היה נכון!

  כדאי להגיע מוכנים נפשית ופיזית. תתאמנו קצת מראש לקראת רמת הרובאות אותה תעברו ותתייעצו עם החברים והמשפחה על חווית הטירונות שלהם. באתר מחכים לכם עוד הרבה כתבות, טיפים ומדריכים על השירות. ידע הוא כוח.

 

אז שיהיה גיוס קל!

 • {{item.value}}
  {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

5 הטעויות שעושים ביום הגיוס
מה אתם מעדיפים ביום הגיוס שלכם?