יום המא"ה

מא"ה

טיפים

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: נוי טל

מערכת אתר מתגייסים


חודשים ספורים לאחר הצו הראשון מגיע יום מיונים נוסף, יום המא"ה, אותו עוברת כל מלש"בית, ובו היא מקבלת ציונים אישיים נוספים שמשפיעים על שיבוצה הצבאי. כך תצלחי את יום המא"ה >

 1. זימון ות"ז

  כדי להשתתף ביום המא"ה אליו הוזמנת, תתבקשי להביא איתך את הזימון שנשלח אלייך בדואר או ביישומון מתגייסים, ותעודת זהות / רישיון נהיגה / דרכון ישראלי בתוקף.
 2. אוכל, קדימה אוכל

  יום המא"ה מלא בפעילויות ומבחנים ונמשך כשמונה שעות. לכן, אל תשכחי להביא איתך שתיה וכריך שישביעו אותך לכל היום, כי תמיד יותר טוב על בטן מלאה.
 3. הדרך ארוכה ומפותלת

  חשוב להגיע ליום המא״ה בשעה שכתובה לך בזימון. איחור יכול לגרום לכך שתאלצי לחזור הביתה ולשוב במועד אחר. בדקי מראש דרכי הגעה אפשריות, שבאמצעותן תוכלי להגיע בזמן כנדרש, ואף קודם לכן.
 4. התכונני מראש

  בדקי וקראי מראש כאן אצלנו באתר אילו תחנות מחכות לך ביום המיון כדי להגיע הכי מוכנה שאפשר.
 5. ערנית ואנרגטית

  הקפידי לישון לפחות שמונה שעות בערב שלפני כדי שתהיה ערנית וכדי שהמוח שלך יתפקד טוב יותר. כמו כן, מומלץ להצטייד בחטיף אנרגיה שיתן לך אנרגיות ליום הארוך והחשוב מלא הפעילויות הזה.
 6. You go GIRL!

  גם אם קשה לך להיפתח מהר לבנות אחרות ולסביבה שחדשה לך, או שקשה לך לדבר מול קהל - אל תתני לפחדים להשתלט עלייך. נסי להתמודד איתם וזכרי שאת נמצאת בסביבה שלא מכירה אותך וכנראה שלא תפגשי יותר. תשתדלי להפיק מיום זה את הטוב ביותר וליהנות ממנו, תוכיחי למדריכים ובעיקר לעצמך שאת אלופה!

והכי חשוב: תגיעי!!! אם לא תגיעי ליום המאה לא ייפתח לך שאלון העדפות.

 • {{item.value}}
  {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

רשימת משימות לקראת יום המא"ה
יום המא"ה עובר למתכונת חדשה