מודיעין

מיון כלל חמ"ן

חמ"ן

מסלולי כלל חמ"ן

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: מערכת אתר מתגייסים


קיבלתם זימון למיונים למסלולי כלל חמ"ן? רוצים לדעת מה מחכה לכם ביום המיון? הכתבה הזאת בשבילכם! המשיכו לקרוא ותגלו את כל הפרטים >

המיון למסלולי כלל חמ"ן נערך במתכונת מיון מקוון. יום המיון מתחיל בשעה 9:30 וזמן הסיום אינו קבוע. יש להביא למיון את הזימון ותעודה מזהה בתוקף, ומומלץ להיערך גם עם אוכל ושתייה. במיון זה תבחנו למספר מסלולים, לדוגמה: מסלולים טכנולוגיים, מסלולי שפות, מסלולי מחקר, מסלולי פענוח ומסלולי לחימה.

מהלך יום המיון

יום המיון מחולק לשני חלקים: הסבר ומבחנים.

הסבר: את הכנס תחלו בהתכנסות בה תקבלו הסבר כללי ממפקדי האיתור בחיל המודיעין על תהליך האיתור והמיון בחיל.

מבחנים:

מבחנים: לאחר החלק ההסברתי תבצעו מספר מבחנים בהתאם לנתונים האישיים שלכם וצורכי הצבא. המבחנים אותם תעברו הינם מבחנים מקצועיים ומבחני אישיות למגוון תפקידים.  שאלות לדוגמה כאן.

חשוב לדעת! במהלך מיונכם למסלולי כלל חמ"ן, תתמיינו רק למסלולי כלל חמ"ן ולא תוכלו להתמיין לתפקידים אחרים בצבא, למעט מסלול עתודה, מיוני סיירות, מיוני גל"ץ, מיונים ללהקה צבאית ותיאטרון צה"ל ומיונים לטיס. ניתן להתמיין גם למסלולי גאמ"א במקביל, השייכים לחיל המודיעין.

עברתי או לא עברתי

מי שיעבור בהצלחה את יום המבחנים יזומן לריאיון מקצועי למסלול שנמצא מתאים עבורו, בהסתמך על נתוניו האישיים ועל הישגיו במבחנים. מי שיעבור בהצלחה את הריאיון המקצועי למסלול יוכל להתעדכן על המשך התהליך באזור ההודעות והזימונים באתר "מתגייסים". בחלק מהמסלולים ישנם שלבי מיון נוספים אותם תידרשו לעבור. מי שלא יצלח את יום המבחנים יקבל עדכון על כך באמצעות מסרון מחיל המודיעין.

שימו לב: הקבלה לכלל המסלולים מותנית במעבר תחקיר ביטחוני בהצלחה.

  • {{item.value}}
    {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

המיון לימאי/ת/מנוענ/ית גוררת
המיון לתזמורת צה"ל