צו ראשון

אימות נתונים

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: איליי אלדר

מערכת אתר מתגייסים


מהפכה! אימות נתונים דרך הטלפון: שיחת טלפון אחת איתנו ואתם חוסכים זמן ומגיעים מוכנים לצו הראשון. לפניכם כל המידע שחשוב לדעת לקראת השיחה: מתי נתקשר אליכם, מה היא כוללת ואיך מתכוננים אליה.

במסגרת מהפכת הדיגיטציה במיטב, התקדמנו לביצוע תחנת אימות הנתונים כולה באופן מקוון וטלפוני. צעד זה מקצר משמעותית את זמן השהות בלשכת הגיוס ובכך מייעל את זרימת הליכי הצו הראשון כדי שאתם תחזרו מוקדם יותר מהלשכה הביתה ביום הצו הראשון. שימו לב: שלב אימות הנתונים הטלפוני ומילוי שאלון אימות נתונים הינם בגדר חובה. בלעדיהם - לא תאושר כניסתכם ללשכת הגיוס ביום ההתייצבות.

מה כולל אימות הנתונים הטלפוני?

אימות הנתונים הטלפוני כולל שני שלבים:

  1. שיחת אימות נתונים שנועדה לוודא את מוכנותכם לצו הראשון. בשיחה אתם תישאלו על שאלות הנוגעות למסגרות בהן הייתם, סטטוס הבגרויות שלכם, פרטי הרב קו, לקויות למידה במידה ויש ועוד.
  2. בוחן עברית קצר שיעניק לכם את ציון העברית המופיע באזור האישי שלכם באתר מתגייסים.

כיצד אני יכול להכין את עצמי?

בראש ובראשונה עליכם למלא את השאלון הדיגיטלי המקדים לצו הראשון. בלעדיו, לא נוכל להתקשר אליכם לאימות טלפוני. לאחר מכן, תקבלו מאיתנו מועד לקיום השיחה הטלפונית. את המועד תשריינו בלוז שלכם כך שתגיעו מוכנים וחלילה לא תפספסו. מומלץ לוודא כי במהלך השיחה אתם נמצאים במקום שקט מצוידים בדף וכלי כתיבה.

מעתה והלאה: מאמתים בטלפון - מוכנים בלשכה!

  • {{item.value}}
    {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

כל המידע על שאלון אימות נתונים
כל המידע על השאלון הרפואי