שאלון ת"ש

ת"ש

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: מערכת אתר מתגייסים


תגיות

מה חדש? שאלון ת"ש. מהיום מתחילים את התהליך מהבית ועוזרים לנו לעזור לכם. רוצים להיות חלק מהמהפכה ולמלא את השאלון? לפניכם הכתבה שתענה לכם על כל השאלות לקראת המילוי שלו>

רגע על מה מדברים?

מדברים על ת"ש - תנאי שירות. ישנם תנאי שירות שונים להם זכאים חלק מן החיילים בנושאים שונים, ביניהם סיוע כלכלי, ימי חופש מסיבות אישיות ולינה בבית. עד כה, תהליך בדיקת הזכאות של חיילים לזכויות ת"ש נעשה רק במקרה של פנייה אלינו או בעזרת איתור בריאיונות הצו הראשון. אך כעת, בצעד מהפכני - זה משתנה! מהיום ניתן להתחיל את תהליך הת"ש בעזרת מילוי השאלון, ולהשלימו תוך זמן קצר כבר מהספה בבית.

מה עושים?

נכנסים לאזור האישי, לוחצים על "נועה", נכנסים לשאלון ת"ש ועונים על השאלות בכנות ובאופן מלא. לאחר מילוי השאלון, מש"קית ת"ש תקרא ותבחן את תשובותיכם ואת המידע שהזנתם. במידת הצורך נפנה אליכם לקביעת ראיון המשך. אל דאגה - מש"קיות ת"ש דואגות לרווחת החיילים והן פועלות במקצועיות וסודיות מלאה.

השאלון ייפתח שמונה חודשים לפני מועד גיוסכם ובאפשרותכם לגשת ולערוך את תשובותיכם עד חודש לפני מועד גיוסכם. אם לאחר סגירת השאלון חל שינוי במצבכם המשפחתי או הכלכלי - יש לפנות אלינו דרך מרכז השירות או המייל meitav@digital.idf.il.

למה חשוב למלא את השאלון?

שאלון תנאי השירות נועד לקצר את תהליך קליטת הת"ש ולעזור לנו להגיע לכלל האוכלוסייה הזקוקה לזכויות אלו. השאלון נפתח לכלל המלש"בים כי ייתכן שאתם זכאים לזכויות ת"ש ואינכם מודעים לכך, לכן חשוב שאתם וחבריכם תמלאו את השאלון ובמידת הצורך תקבלו את הזכויות שמגיעות לכם.

  • {{item.value}}
    {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

לקראת הבחירות לכנסת ה-24
הכירו את זכויותיכם בנושאי דת