עובדות

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: אתר מתגייסים


תגיות

ברוכים הבאים לאתר החדש של יחידת מיטב, אתר "מתגייסים"! אז מה מחכה לכם באתר החדש ואיך הוא יכול לעזור לכם להגיע מוכנים יותר לשירות הצבאי?

אז מה חדש?

  1. סוף סוף התקדמנו למאה הנוכחית והיום כבר לא צריך לשלוח אלינו טפסים דרך הפקס. כל מה שתצטרכו לעשות יהיה לצלם את המסמך בסמארטפון שלכם ולהעלות את הקובץ באתר! אנחנו כמובן נודיע לכם ברגע שהמסמך התקבל ונקלט בהצלחה. פשוט, לא? 
  2. אתר "מתגייסים" יודיע לכם על כל הודעה או זימון שתקבלו. תוכלו לבחור האם לקבל מאיתנו Push נוטיפיקציה בטלפון הנייד, הודעת sms או הודעה במייל. אנחנו נודיע לכם על כל זימון שתקבלו, על כל תשובה למיון ועל ציוני הקב"א, הדפ"ר ויום המא"ה שלכם. לאחר שתתחברו לאזור האישי שלכם בעזרת שם המשתמש והסיסמה שקיבלתם ולאחר שתורידו את האפליקציה שלנו, תוכלו לראות את כל הנתונים שלכם במקום אחד. כן, גם לנו יש אפליקציה והיא אפילו דיי מגניבה!
  3. אם כבר מדברים על זימונים, האם ידעתם שבאתר החדש תוכלו לאשר הגעה בלחיצת כפתור? על כל זימון חדש שיפתח לכם באתר תוכלו להודיע, עוד באותו הרגע, על כוונתכם להגיע.
  4. באתר שלנו מחכות לכם עשרות כתבות חדשות ודפי מידע שיעזרו לכם להגיע לגיוס הכי מוכנים שרק אפשר! יש כאן הכל מהכל- תשובות לשאלות נפוצות, טיפים והסברים על ימי המיון השונים ואפילו סיפורים אישיים של חיילים ממגוון תפקידים שונים, כדי שתוכלו לדעת בדיוק מה מחכה לכם עוד לפני הגיוס.
  5. בנות, זה בשבילכן- דרך האתר שלנו תוכלו לצפות לראשונה בציוני יום המא"ה שלכן! הציונים מחולקים למספר קטגוריות והם נעים בין 1 (הנמוך ביותר) ל 5 (הגבוה ביותר). תתכוננו לשמוע הרבה את המשפט: "בזמני לא יכולנו לראות בכלל את הציונים!".
  6. באתר החדש תוכלו לעדכן את פרטי יצירת הקשר עם משפחתכם כבר מהבית וכך תחסכו זמן והמתנה בשרשרת החיול ביום גיוסכם. כל מה שתצטרכו לעשות זה למלא מספר פרטים על בני המשפחה שעימם אתם מעוניינים שניצור קשר במקרה חירום.
  7. לא בטוחים מה מגיע קודם- יום המא"ה או צו ראשון? אף פעם לא הבנתם בדיוק מהו שאלון ההעדפות? באתר שלנו תוכלו לצפות בשלבי הליך הגיוס שלכם בטיימליין שמוצג לכם באזור האישי! תוכלו לראות מה כבר ביצעתם ומהו השלב הבא ואפילו לראות את סטטוס ההתקדמות שלכם בכל אחד מהמצבים עד ליום הגיוס. מקווים שעכשיו אתם קצת פחות מבולבלים!

מה מחכה לכם באתר החדש שלנו?

  • {{item.value}}
    {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

שוויוני יותר, הוגן יותר, קצר יותר
מי הזיז את הפנייה שלי?