קורס

מסלולים

שירות ייחודי

קורס חוסן

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: אתר מתגייסים


בחודש יולי 2017 נפתח לראשונה בבסיס מחו"ה אלון קורס חדש וראשון מסוגו - קורס חוסן. הקורס מיועד לחיזוק, העצמה ומתן כלים לקראת הכניסה לשירות הצבאי ומתקיים כחודש לפני הטירונות ללא השפעה על השיבוץ לתפקיד. כל המידע עבורכן >

ביולי 2017 נפתח לראשונה המחזור הראשון של קורס חוסן - קורס הכנה לשירות ראשון מסוגו. מטרת הקורס החדש היא לאפשר "נחיתה רכה" למערכת הצבאית למען שילוב מירבי בצה"ל. שימו לב! הקורס הינו קורס חובה וחלק ממשך השירות הצבאי.

איפה מתקיים הקורס וכמה זמן הוא אורך?

הקורס מתקיים על ידי חיל החינוך והנוער במחו"ה אלון שבצפון ואורכו כחודש. סגל הקורס הינו סגל צבאי המורכב ממפקדות שעברו הכשרה ייחודית המותאמת לאופי ולמטרות הקורס. 

תכנים מרכזיים בקורס

הקורס כולל סדנאות לחיזוק החוסן האישי, סיורים, פעילויות תרבות, שיעורי מוטיבציה, העצמה נשית, עזרה בהסתגלות למערכת הצבאית ולהשתלבות בשירות הסדיר. במהלך הקורס יינתן מענה לבעיות תנאי שירות לחיילות הזקוקות לכך, זאת על מנת שיוכלו להתחיל את הטירונות והקורס המקצועי ללא דאגות.

האם השיבוץ שלי יושפע מהקורס?

הבנות המתגייסות לקורס, שובצו על סמך נתוניהן האישיים ועם סיום קורס חוסן, יחלו את הטירונות והקורס אליו ייועדו טרם הגיוס לצה"ל. השיבוץ נקבע טרם הגיוס ותואם את הרצונות והיכולות של כל אחת וכן את צרכי המערכת הצבאית.

חיילות בטירונות

  • {{item.value}}
    {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

ההרשמה נפתחה! המנהיגים הבאים של צה"ל - תכנית תלפיות
המדריך המלא: כך תשרדו את עיר הבה"דים