מסלולים ייחודיים

בני ישיבות

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: אתר מתגייסים


כחייל במסלול זה תשרת בחטיבת הצנחנים תוך שמירה על אורח חיים והווי חרדי, הקפדה על כשרות, שירות מגדרי ושיעור תורה קבוע בכל יום

השירות בפלוגה החרדית בצנחנים הוא במסלול ייחודי בן שני חלקים:

בשנתיים הראשונות תעברו תקופה של טירונות ואימון מתקדם – הכשרה הכוללת אימונים במגוון רחב של תחומים, ולאחר מכן תשתלבו בתפקידי לחימה בכל הזירות ותשתתפו בכלל הפעילויות המבצעיות של חטיבת הצנחנים.

מסלול הלוחמים בפלוגה הוא מסלול מיוחד, הכולל אימוני כושר גופני, קרב מגע, התמחות במגוון כלי נשק, הישרדות, ניווטים, אימוני הסוואה, אימוני מסוקים וצניחה, לוחמה בשטח בנוי ובמתאר תת קרקעי, ואף שיתוף פעולה עם יחידות אחרות.

לחיילים מצטיינים בפלוגה אפשרויות קידום ובהן יציאה לקורס חובשים קרביים וקורס פיקוד.

בסיום השנתיים מתחיל פרק הכשרה בן שמונה חודשים שמטרתו להכין אתכם להשתלבות בשוק העבודה ובחיים האזרחיים בצורה מיטבית, בליווי אנשי מקצוע, תוך השלמת בגרויות ולימוד מקצוע או חזרה לישיבה.

חשוב לדעת: הקבלה לחטיבה איננה אוטומטית - תצטרכו להתמיין למסלול ולעבור מבחן קבלה שהוא למעשה גיבוש לחטיבת הצנחנים. רק העוברים בהצלחה יוכלו לשרת בחטיבת הצנחנים ולזכות לחבוש את הכומתה האדומה.

 

אם אתה מעוניין לקבל עוד פרטים בנוגע לגיוס חרדים תוכל לפנות בטלפון- 03-7373347 למנהלת החרדים. 

בצה"ל קיימים מספר מסלולים המאפשרים לך לשמור על אורך חייך החרדי. מידע ופירוט נוסף על המסלולים ניתן למצוא באתר "שירות חרדים בצה"ל"

פלוגת הצנחנים החרדית הראשונה

  • {{item.value}}
    {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מסלול תומר (חרב)
הליך הגיוס של האוכלוסייה החרדית