אנשים סימנו כי המידע עזר להם

בודקי התוכנה אחראיים על האיכות של המערכות השונות בצה״ל, על מנת להבטיח שכלל התהליכים השונים במערכות הצבא מתבצעים בצורה האיכותית והטובה ביותר.

בודקי התוכנה אחראיים על האיכות של המערכות השונות בצה״ל, על מנת להבטיח שכלל התהליכים השונים במערכות הצבא מתבצעים בצורה האיכותית והטובה ביותר. בודקי התוכנה אמונים על איכות המערכות והתאמת דרישותיה לדרישות הלקוח.
בודקי התוכנה עושים זאת באמצעות בדיקות אוטומטיות וידניות תוך שימוש בטכניקות בדיקה חדשות ומתקדמות הנלמדות בקורס, עם שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר. בין התכנים הנלמדים בקורס: כלים מתקדמים לניהול כמו ALM, תכנות בסיסי בשפת JAVA, בדיקות אוטומציה ב- SELENIUM ועבודה עם מוסדי נתונים ותקשורת. 

מהם תנאי הקבלה?

פרופיל 25 ומעלה. דפ"ר 60 ומעלה.

האיתור מתבצע במסגרת מיוני אשכול מקצועות המחשב. בנות נדרשות לחתום לאורך שירות זהה לשל גברים על פי חוק. ובנוסף מעבר תחקיר בטחוני.

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והכשרה באורך כ-11 שבועות. ההכשרה כוללת למידת נושאים שונים, ביניהם: ארכיטקטורת מערכת תוכנה, הנדסת בדיקות תוכנה, תכנות בסיסי, ועוד.

משך הקורס כחודשיים וחצי, במהלכו לומדים את התיאוריה והפרקטיקה של בדיקות תוכנה ושילוב בצוות פיתוח, עושים זאת באמצעות תרגולים ופרויקטים המדמים עבודה ביחידות.

איפה משרתים?

כל יחידות התוכנה הנמצאות בכל הזרועות בצה"ל.

 

-

 

 

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

האם התפקיד דורש מיון?

בנים נדרשים לעבור מיון

בנות נדרשות לעבור מיון

מה התפקיד נותן לי?

ניסיון לאזרחות

קורס

תהליך המיון

תהליך המיון

המיונים לאשכול מקצועות המחשב וההגנה בסייבר מתקיימים אחת לחצי שנה וממיינים בכל חלון מיון כ-3,000 מועמדים ל-6 תפקידים שונים בעולם המחשבים. אספנו לכם את כל המידע על המיון למקצועות המחשב >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאתרת ביטחונית
בודקת אמצעי תקשוב