אנשים סימנו כי המידע עזר להם

עיסוקם העיקרי של חיילי מסלול תב"ל הוא תפעול מערכות מודיעיניות לשם הפקה, עיבוד ופענוח של המידע המודיעיני שמתקבל מגורמים שונים.

תמונת המצב המודיעינית אותה מייצרת קהיליית המודיעין מורכבת מפיסות מידע בצורות שונות המצטרפות ל"פאזל" אחד רחב. מסלול תב"ל מציע תפקיד ביחידה מסווגת בתחום מתן שירותי תקשורת חשאיים.

 

עיסוקם העיקרי של חיילי מסלול תב"ל הוא תפעול מערכות מודיעיניות לשם הפקה, עיבוד ופענוח של המידע המודיעיני שמתקבל מגורמים שונים. המתאימים שיתקבלו למסלול יעברו קורס צבאי של כחודשיים וחצי בבית הספר למודיעין.

 

חתימה על השלמת משך שירות החובה ל32 חודשים (עבור נשים) מהווה שלב הכרחי להצטרפות למסלול. התפקיד פתוח לבנים ובנות שאינם מיועדים ללחימה בלבד.

 

מהם תנאי הקבלה?

פרופיל 25 ומעלה. התפקיד פתוח לבנים שאינם מיועדים ללחימה. 

נתוני מא"ה (לבנות בלבד):

ניהול וארגון 2 ומעלה, עיבוד מידע 3 ומעלה.

מה כולל המסלול?

הכשרה של חודשיים.

איפה משרתים?

בסיסי אמ"ן סגורים ופתוחים ברחבי הארץ.

 

-

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

האם התפקיד דורש מיון?

בנים נדרשים לעבור מיון

בנות נדרשות לעבור מיון

מה התפקיד נותן לי?

תודעת שירות

ניהול וארגון

תהליך המיון

תהליך המיון

קיבלתם זימון למיונים למסלולי כלל חמ"ן? רוצים לדעת מה מחכה לכם ביום המיון? הכתבה הזאת בשבילכם! המשיכו לקרוא ותגלו את כל הפרטים >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מסלולי ערבית
מסלול שחקים - שמ"מ