אנשים סימנו כי המידע עזר להם

המש"קים מהווים החוליה המקשרת בין צה"ל לבין חיילים אשר חלו או נפצעו במהלך שירות, בשיתוף עם בני משפחותיהם.

מש"קי הנפגעים מהוות את החוליה המקשרת בין צה"ל לבין חיילים אשר חלו או נפצעו במהלך שירותם הצבאי בשיתוף בני משפחותיהם. במסגרת התפקיד מייצגים המש"קים את צה"ל ואת היחידה בפני הנפגע ומשפחתו, מסייעות בטיפול בצורכיהם של חיילים מאושפזים ומלוות חיילים הנמצאים בחופשת מחלה בביתם (במצב קל בלבד). המש"קים נדרשים לפעול במסירות וסובלנות מתוך אהבת האדם ושמירה על כבודו. התפקיד מאפשר מגוון רחב של ערוצי פיתוח, הן בציר הפיקוד וההדרכה והן בציר הקצונה.

 מהם תנאי הקבלה?

פרופיל 25 ומעלה, קב"א 50 ומעלה.

ציוני מא"ה (לבנות בלבד):

יחסי אנוש 3 ומעלה, ניהול וארגון 2 ומעלה.

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והכשרה בת 5 שבועות.

איפה משרתים?

ביחידות השונות ברחבי הארץ.

 

-

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

קורס

האם התפקיד דורש מיון?

בנות נדרשות לעבור מיון

בנים נדרשים לעבור מיון

מה התפקיד נותן לי?

ניהול וארגון

תודעת שירות

תהליך המיון

תהליך המיון

בצה״ל משרתים מאות מש״קי נפגעים שמטרת תפקידם הוא לדאוג לחיילים שחלו או נפצעו ולשמור איתם ועם משפחותיהם על קשר. ריכזנו בשבילכם את כל מה שמחכה לכם במיון למערך הנפגעים >

איפה עוברים את ההכשרה?

איפה עוברים את ההכשרה?

חשבתם שאין מה לחדש בעולם משאבי האנוש? תחשבו שוב! בה"ד 11 מפתח תוכנות למידה חדשניות ואתם תזכו ללמוד חומר עיוני בצורה קצת אחרת. על הדרך, תזכו גם ליחס אישי ממפקד שילווה אתכם מהטירונות ועד סוף הקורס. רוצים לדעת עוד? המידע המלא מחכה לכם כאן >

חיילים מספרים

חיילים מספרים

"אני זוכה בכל יום לגעת ולתת למען משפחות, בהם ילדים, אחים, הורים. אני זוכה בכל יום לחיות למען כל אותם החיילים שהותירו חלל עצום מאחוריהם"

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

משגיח/ת כשרות
מש"ק/ית תקשורת בין לאומית (תב"ל)