אנשים סימנו כי המידע עזר להם

התצפיתניות אחראיות על סקירת סדר כוחות האויב וזיהוי חדירה ופגיעה עוינים

התפקיד כולל הפעלת מערכות לגילוי וסיכול גורמים עוינים לאורך גבולות מדינת ישראל וביצוע מעקב על גדר המערכת באמצעות מכשירים טכנולוגיים שונים. התצפיתניות אחראיות על סקירת סדר כוחות האויב וזיהוי ניסיונות חדירה ופגיעה עוינים. הן מעבירות דיווחים שוטפים לחמ"ל ועובדות מול גורמי מודיעין שונים, תוך הקפצת כוחות כוננות במידת הצורך לטיפול באירועי חירום.

 

מהם תנאי הקבלה?

פרופיל 64 ומעלה.

נתוני מא"ה (לבנות בלבד):

שדה 2 ומעלה, עיבוד מידע 3 ומעלה, עבודת צוות 3 ומעלה, קשב מתמשך 3 ומעלה.

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והכשרה של חודשיים.

איפה משרתים?

בבסיסים השונים בגזרות השונות.

 

 -

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

 

אולי יעניין אתכם גם:

תפקיד

מה התפקיד נותן לי?

ניהול וארגון

קורס

חיילים מספרים

חיילים מספרים

"התאהבתי בתפקיד ואין אחת שלא, אני מרגישה כל כך גאה במה שאני עושה – אין כמו לצאת הביתה על מדי א' כשעליי סיכת התצפיתנית. את החוויות שחווים כאן לא תמצאו בשום מקום אחר. אם אתן מחפשות את התפקיד משמעותי וקרבי במערך תומכי הלחימה - בואו להיות חלק ממשפחת התצפיתניות".

איפה עוברים את ההכשרה?

איפה עוברים את ההכשרה?

מתגייסים לחיל האיסוף הקרבי? אם אתם רוצים לדעת מה זה שו"ב, איך לומדים את מקצועות האיסוף ומה מחכה לכם בחודשים הראשונים בשירות, הכתבה הזו בשבילכם >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מפקד/ת כלואים
תכנית סיגמא