מיטב

צו ראשון

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מאת: איתמר אביב

מערכת אתר מתגייסים


ביחידת מיטב עובדים מסביב לשעון כדי לטפל בפניות שלכם, המלש"בים. איך תוכלו לוודא שתקבלו את התשובה המהירה, המקצועית והמדויקת ביותר? ריכזנו עבורכם את כל המידע ועכשיו כבר לא תצטרכו לשאול - באיזה נושא לפנות אלינו ואיך?

ניתן לפנות אלינו במגוון דרכים: דרך הדואר האלקטרוני, מרכז השירות, הפייסבוק וגם דרך האתר. כדי להבין באיזה ערוץ כדאי להשתמש בכל נושא, צריך להבין קודם את התהליך שעוברת כל פנייה.

כל בקשה, פנייה, או שאלה שאתם מפנים אלינו, מתועדת במערכות הצבאיות. לרוב, הפניות מועברות לאחד מהמדורים המקצועיים במיטב שמוסמך לטפל בפנייה כמו למשל מדור מתנדבים, רפואה, בני ישיבות, ברה"ן, עתודה, איתור ומיון ועוד הרבה אחרים. לאחר בדיקה יסודית של הפנייה על ידי המדור, יועבר אליכם מענה לפנייה.

אז תכל'ס, לאן לפנות ובאיזה נושא?

  • פנייה דרך האתר 

הדרך הכי פשוטה וקלה לפנות אלינו היא דרך האתר או האפליקציה. אחרי התחברות מהירה לאזור האישי, תוכלו לשלוח לנו מגוון מסמכים בפרופיל האישי בנושאים הבאים: 

איך להעלות קובץ לאתר 

באמצעות הצ'אט בפייסבוק שלנו ניתן לקבל תשובות לפניות קודמות, לעדכן פרטים אישיים, לקבל או לאפס סיסמא לאתר "מתגייסים" וגם להזיז צווים ומיונים. בכל פנייה יש לציין שם מלא, מספר תעודת זהות ותאריך לידה. שימו לב כי לא ניתן לשלוח קבצים דרך הפייסבוק. הפנייה בפייסבוק נוחה ומומלצת והמענה עליה ניתן תוך 24 שעות.

באמצעות הדואר האלקטרוני ניתן לשלוח פניות בנושאים שאינם מופיעים תחת "שליחת טפסים ואישורים" באתר וביישומון "מתגייסים" שאינן בנושאים כלליים.

יש לצרף מסמכים מסוג קובץ Word או JPEG בלבד שבראשם כתוב בבירור מספר תעודת זהות, שם מלא ותאריך לידה. עד 24 שעות לאחר שליחת הדואר אלקטרוני תקבלו SMS על כך שפנייתכם התקבלה ולכן אין צורך לשלוח פנייה נוספת בנושא. פניות אלו מטופלות בדרך כלל תוך 14 ימים ואנחנו ממליצים לבדוק את קבלת הפנייה שבוע לאחר שליחתה דרך הפייסבוק שלנו.

  • פנייה דרך הטלפון (1111)

בחיוג למרכז השירות ניתן לקבל מענה אנושי טלפוני שמטפל בפניות כלליות בלבד כמו הזזת צווים ומיונים, קבלת תשובות לפניות קודמות, עדכון פרטים אישיים וכו'. במקרה ולא ניתן לתת תשובה מידית דרך הטלפון, נציג השירות יעביר את הפנייה למדור הרלוונטי.

  • {{item.value}}
    {{item.count}}

{{counter}} אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מהפכת השירות של מיטב
פיילוט: צו ראשון בדרך אחרת