מתנדבים
English
"תתקדמו"

סרטון הצגת התוכנית

צור קשר

קרא עוד...

הצגת תוכנית "תתקדמו"

צפו בסרטון הצגת תוכנית "תתקדמו". סג"ם אור קופרמן ילווה אתכם לאורך כל מסלול ההיכרות עם התוכנית הכי מושקעת שפותחה במדינת ישראל עבור האנשים על הרצף האוטיסטי. שימו לב, המידע המוצג בסרטון הינו נכון עבור מתגייסי מחזור א' בלבד, ייתכנו שינויים בתוכנית בין מחזורי הגיוס השונים.

השוואה בין מסלולי השירות האפשריים לצעירים על רצף האוטיזם

תתקדמו, התוכנית הלאומית לקידום צעירים על רצף האוטיזם בצה"ל, ייעודה לאפשר לכל צעיר על רצף האוטיזם המסוגל לשרת כחייל מן המניין להתגייס במסגרת תומכת ומקצועית שתכין אותו לחיים עצמאיים ככל האפשר. להלן סקירת התוכנית בהשוואה למסלולי הגיוס האחרים >

קרא עוד...

באתי, התגייסתי, ניצחתי

כולם זוכרים את הגיוס שלהם, אבל את הגיוס המיוחד הזה באמת אי אפשר לשכוח. בואו להכיר את גל, מתגייס על רצף האוטיזם ולגלות פרטים על הגיוס של "תתקדמו" מעניו של מתגייס. "באתי כדי לשרת, אנשים אכיר במהלך השירות, אבל המטרה שלי היא לתרום כמה שאני יכול, למצות את עצמי ולתת את הכי טוב שלי".

קרא עוד...

הכירו את מקצוע חונך שילוב מיוחד

"אני די מאמין לה שהיא שם בשביל לעזור, שהיא מכבדת את האנשים, ואני גם מכבד אותה" מספר אחד המתגייסים, חייל בפלוגה הראשונה של תוכנית "תתקדמו". "בפעם הראשונה שנסעתי לאיכילוב, היא פנתה אליי: 'אני יודעת שאתה מסתדר בתחבורה ציבורית, האם אתה רוצה שאבוא איתך?'. הערכתי אותה, אבל אני אדם עצמאי." למתגייס קשה לשתף ולחשוף בהתחלה את קשייו הרגשיים, אבל ככל שההכשרה התקדמה, הוא ביקש שלא יחליפו לו את החונכת.

קרא עוד...

מתקדמים לצו הראשון

תוכנית "תתקדמו", התוכנית הלאומית המיועדת לקידום מלש"בים על הרצף האוטיסטי בצה"ל, מאפשרת לנערים ונערות לשרת כחיילים ולהשתלב ביחידות השונות בצה"ל בדרך תומכת, אישית ומקצועית אשר תכין אותם לחיים עצמאיים עד כמה שניתן.

קרא עוד...

קורס הכשרה מתקדם בצה"ל, רק לחיילים על הרצף האוטיסטי

החיילים שלנו מאוד אוהבים ומתחברים לשיעורים אקטיביים ופעילויות מגוונות. לאט לאט, הם מתרגלים למערכת הצבאית ולחוקים ורואים את ההתקדמות והתהליך של כל אחד ואחד. כיף לראות מהצד את המוטיבציה שלהם והרצון לשירות משמעותי וארוך", מתארת עפרי, חונכת שילוב מיוחד ששימשה משה"דית (מש"ק הדרכה) במחזור הראשון של "תתקדמו"

קרא עוד...

שיבוץ עם גמישות

קרא עוד...

המשך קבלת קצבאות נכות לזכאים

קרא עוד...

כתבות נוספות