אנשים סימנו כי המידע עזר להם

רישום ופיקוח על המלאי והציוד הקיים ביחידות השונות

רישום ופיקוח על המלאי והציוד הקיים ביחידות השונות. החיילים המשובצים לתפקיד אחראים על תחומי הקשר, האלקטרוניקה, המחשוב, הרפואה, התעופה, החימוש, הים, התחזוקה והמודיעין. העבודה מתבצעת באמצעות תוכנת מחשב לוגיסטית מהמתקדמות בתחום וכוללת מעקב ודיווח על תנועת האמצעים ביחידה.

 

אפשרות שיבוץ נוספת היא הפעלת מערכות ERP שכוללת תכנון ובקרה על משאבים לוגיסטיים בחיל הים, דיווח על תנועות מלאי, ביצוע פעולות בקרה במערכת, העברת ציוד בין היחידות וכן קליטה ואיתור של ציוד לפי סוגי המחסנים וכלי השיט.

 

מהם תנאי הקבלה?

פרופיל 45 ומעלה.

ציוני מא"ה:

ניהול וארגון 3 ומעלה.

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והכשרה של 2-7 שבועות בבה"ד 6.

איפה משרתים?

בבסיסי הציוד ובתפקידי מטה לוגיסטיים בכל חילות צה"ל.

-

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

 

מה התפקיד נותן לי?

ניהול וארגון

איפה עוברים את ההכשרה?

איפה עוברים את ההכשרה?

כ-11,000 חניכים עוברים מידי שנה בשערי בית הספר למקצועות הלוגיסטיקה בצה"ל. מפקד הבה"ד קובע: "המטרה שלנו כאן היא לא רק להכין אתכם לשירות הצבאי, אלא גם לאזרחות". הצצה למקום היחיד בצה"ל בו תוכלו גם להוציא רישיון בחינם, גם ללמוד לבנות בניין וגם להכין סטייק בפחות משבועיים >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

אחראי/ת תקשורת ימית מסווגת (אתי"ם)
לוחם/ת מעברים