אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מגני הסייבר בצה"ל מהווים את קו ההגנה על המערכות המבצעיות ושומרים על רציפות תפקודית להצלחה בכל זירה.

מגני הסייבר בצה"ל מהווים את קו ההגנה על המערכות המבצעיות ושומרים על רציפות תפקודית בזירות השונות. הם פועלים לזיהוי וגילוי של אנומליות ואירועי סייבר ברשתות צה"ל, אחראים על תגובה לאירועים אלו, טיוב כלים ומערכות הגנה ומבצעים ועל חקירה וסיכול אירועים ברשתות צה"ל השונות.

מהם תנאי הקבלה?

פרופיל 25 ומעלה, דפ"ר 70 ומעלה. לא מחייב ידע מוקדם בתחום המחשבים. מיועד לנשים וגברים כאחד. בנות מחוייבות לשירות חובה של 32 חודשים. בנוסף התפקיד כרוך בחתימה של שנתיים קבע.

ציוני מא"ה (לבנות בלבד):

ניהול וארגון 2 ומעלה, עיבוד מידע 3 ומעלה.

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והכשרה של 16 שבועות במתכונת קד"ץ. ההכשרה עוסקת במגוון רחב של תכנים מקצועיים, ביניהם חומרת מחשב, מערכות הפעלה, תקשורת, פיתוח, הצפנה, חקירת מערכות ופוגענים, וכלים ייעודיים.

איפה משרתים?

משובצים בצוותים בזרועות השונות בצה"ל

תהליך המיון:

כדי להגיע לקורס מגן בסייבר יש לעבור מיונים קדם צבאיים, במסגרת מיוני אשכול מקצועות המחשב ומעבר סיווג ביטחוני בהצלחה.

 

-

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

האם התפקיד דורש מיון?

בנים נדרשים לעבור מיון

בנות נדרשות לעבור מיון

מה התפקיד נותן לי?

ניסיון לאזרחות

קורס

תהליך המיון

תהליך המיון

המיונים לאשכול מקצועות המחשב וההגנה בסייבר מתקיימים אחת לחצי שנה וממיינים בכל חלון מיון כ-3,000 מועמדים ל-6 תפקידים שונים בעולם המחשבים. אספנו לכם את כל המידע על המיון למקצועות המחשב >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מדריך/ה בחיל הלוגיסטיקה
מגן אסטרטגי