אנשים סימנו כי המידע עזר להם

עבודה ביחידה בסביבה ייצורית / מחקרית / פיתוחית מתקדמת שכוללת התמודדות עם אתגרים טכנולוגיים מרתקים

עבודה ביחידה בסביבה ייצורית / מחקרית / פיתוחית מתקדמת שכוללת התמודדות עם אתגרים טכנולוגיים מרתקים במסגרת של עבודת צוות של קבוצה איכותית המורכבת מבוגרי תיכון, טכנאים, הנדסאים ואקדמאים תוך לימוד מתמיד של נושאים חדשים בתחום הכימיה והחומרים.

המסלולים המוצעים:

  1. ייצור, הכללה והובלת פרוייקט - עבודה בצוות צעיר ודינאמי (כ-10 אנשים). תכנון וייצור משלב הרעיון של אב טיפוס ועד ייצור מוצר מוגמר, עבודת שטח ועבודה מול גורמים רבים ביחידה ומחוצה לה ובנוסף, בניית מוצרים רבים ומגוונים.
  2. מחקר ופיתוח תשתיתי - עבודה בקבוצות קטנות (2-3 אנשים). שילוב טכנולוגיות חדשות מעולם החומרים והכימיה לטובת שימוש עתידי בצוותי ייצור ואינטגרציה. הדגש במסלול זה הינו בכיוון המחקרי.
  3. אנליזה ומכשור - ככל שהשנים חולפות משמעותו של המכשור המשמש לבחינה ולניתוח תוצאות הולכת וגדלה. כיום בכל גוף מחקרי המכבד את עצמו יש ציוד מחקרי מתקדם. ביחידה נמצא מגוון רחב של מכשירי אפיון הקיימים בעולם האקדמאי, אשר לומדים להכירם ולהפעילם ברמה גבוהה. אנשי האנליזה עוזרים לצוותים האחרים לתכנן ניסויים, לבצע את הבדיקות ולנתח את הנתונים.

 

מהם תנאי הקבלה?

 דפ"ר 50 ומעלה. בגרות מלאה הכוללת 5 יח"ל בכימיה, במתמטיקה ובאנגלית.

מה כולל המסלול?

תהליך חניכה אישי ביחידה המאפשר התקדמות מהירה בהתאם ליכולות האישיות. הידע הנרכש בעבודה ביחידה מסייע לבוגרי המסלול לבחור את תחומי העניין ללימודי תואר ראשון ולהשתלב בקלות בעבודות אזרחיות לאחר השחרור.

איפה משרתים?

בסיס פתוח במרכז הארץ.

תהליך המיון:

מספר שלבים הכוללים מבחנים, ראיונות ותחקיר בטחוני.

 

 -

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

האם התפקיד דורש מיון?

בנים נדרשים לעבור מיון

בנות נדרשות לעבור מיון

מה התפקיד נותן לי?

ניסיון לאזרחות

תודעת שירות

תהליך המיון

תהליך המיון

קיבלתם זימון למיונים למסלולי כלל חמ"ן? רוצים לדעת מה מחכה לכם ביום המיון? הכתבה הזאת בשבילכם! המשיכו לקרוא ותגלו את כל הפרטים >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מסלול מומנט
מסלול גאמ"א - סייבר