אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מפתחי הלומדה אחראים על פיתוח תוצרים דיגיטליים המשפרים את הכשרת החיילים בכלל המערכים בצה"ל

מפתחי הלומדה אחראים על פיתוח תוצרים דיגיטליים המשפרים את הכשרת החיילים בכלל המערכים בצה"ל. מפתח הלומדה משלב בתפקידו את העולם הטכנולוגי עם עולם ההדרכה. במהלך הקורס, החניכים לומדים פיתוח תוצרי צד לקוח בסביבת WEB, אפיון מוצר ופיתוח הדרכה ורוכשים מיומנויות של למידה עצמית, עבודת צוות, יצירתיות, התמודדות עם לחץ וסקרנות טכנולוגית.

מהם תנאי הקבלה?

דפ"ר 60 ומעלה. 

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והכשרה של כחודשיים בבית הספר למקצועות המחשב וההגנה בסייבר. במסגרת ההכשרה תרכשו מיומנויות בפיתוח עם תוכנות אנימציה, תלמדי סוגים שונים של תכנות ותתנסי בעבודה עם תוכנות גרפיקה שונות. אורך השירות הינו 32 חודשים לבנים ו24 חודשים לבנות.

איפה משרתים?

ניתן להשתבץ בתפקיד במגוון רחב של יחידות בכל רחבי הארץ (בסיסים פתוחים וסגורים) בזרועות השונות. 

תהליך המיון:

המיון לתפקיד מתקיים במסגרת אשכול מקצועות המחשב (אין צורך בידע מוקדם). במעמד המיון תינתן למלש"ב האפשרות לדרג מבין התפקידים המוצעים את המועדפים עליו. השיבוץ נקבע בהתאם לתוצאות המבחנים במיון, מכלול הנתונים האישיים, התייחסות לדירוג העדפות של המלש"ב וע"פ צורכי הצבא. בנוסף, מותנה במעבר תחקיר ביטחוני בהצלחה. 

 

-

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

האם התפקיד דורש מיון?

בנות נדרשות לעבור מיון

בנים נדרשים לעבור מיון

מה התפקיד נותן לי?

קורס

ניסיון לאזרחות

תהליך המיון

תהליך המיון

המיונים לאשכול מקצועות המחשב וההגנה בסייבר מתקיימים אחת לחצי שנה וממיינים בכל חלון מיון כ-3,000 מועמדים ל-6 תפקידים שונים בעולם המחשבים. אספנו לכם את כל המידע על המיון למקצועות המחשב >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

כתב/ת צבאי/ת בדובר צה"ל
ימאי/ת גוררת