אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מפתחי הלומדה אחראים על פיתוח תוצרים דיגיטליים המשפרים את הכשרת החיילים בכלל המערכים בצה"ל

מפתחי הלומדה אחראים על פיתוח תוצרים דיגיטליים המשפרים את הכשרת החיילים בכלל המערכים בצה"ל. מפתח הלומדה משלב בתפקידו את העולם הטכנולוגי עם עולם ההדרכה.

הכשרת התפקיד מתבצעת בבית הספר למקצועות המחשב ונמשכת כ-10 שבועות. במהלך הקורס, החניכים לומדים פיתוח תוצרי צד לקוח בסביבת WEB, אפיון מוצר ופיתוח הדרכה ורוכשים מיומנויות של למידה עצמית, עבודת צוות, יצירתיות, התמודדות עם לחץ וסקרנות טכנולוגית.

ניתן להשתבץ בתפקיד במגוון רחב של יחידות מכל רחבי הארץ (בסיסים פתוחים וסגורים) בזרועות השונות.
לאורך השירות עוברים מפתחי הלומדה קורסים מקצועיים מתקדמים, כחלק ממסלול הפיתוח שלהם. כמו כן יש באפשרותם להתפתח גם בציר הפיקודי ולצאת לקצונה.

 

ההכשרה מתקיימת בבסמ"ח.

 

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והכשרה של כחודשיים בבית הספר למקצועות המחשב וההגנה בסייבר. במסגרת ההכשרה תרכשו מיומנויות בפיתוח עם תוכנות אנימציה, תלמדי סוגים שונים של תכנות ותתנסי בעבודה עם תוכנות גרפיקה שונות. אורך השירות הינו 32 חודשים לבנים ו24 חודשים לבנות.

דרישות התפקיד:

1. מעבר בהצלחה של מיון אשכול מקצועות המחשב
2. התפקיד לא מחייב ידע מוקדם בתחום המחשבים.
3.דפ"ר 60 ומעלה
4.ביצוע סיווג בטחוני טרום הגיוס

 

אפשרויות קידום ופיתוח: אפשרות להתקדם להיות ראש צוות, מנהל פרויקטים, מנהל מוצר ובנוסף אפשרות להתקדם ולהיות מפקד בהכשרה.

מיומנות נרכשת לאזרחות: אפיון מוצר, עבודה מול לקוחות, ניהול תהליך פיתוח מוצר, יכולות גרפיקה בסיסית ואנימציות, פיתוח צד לקוח.

 

-

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

 

האם התפקיד דורש מיון?

בנות נדרשות לעבור מיון

בנים נדרשים לעבור מיון

מה התפקיד נותן לי?

קורס

ניסיון לאזרחות

תהליך המיון

תהליך המיון

המיונים לאשכול מקצועות המחשב וההגנה בסייבר מתקיימים אחת לחצי שנה וממיינים בכל חלון מיון כ-3,000 מועמדים ל-6 תפקידים שונים בעולם המחשבים. אספנו לכם את כל המידע על המיון למקצועות המחשב >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

כתב/ת צבאי/ת בדובר צה"ל
ימאי/ת גוררת