אנשים סימנו כי המידע עזר להם

ייעודו של סגל משא"ן המילואים הינו לקיים את השיח היומיומי ולגשר בין הצבא למשרת המילואים האזרח וכן ללוות אותו- באימונים ובתעסוקה המבצעית.

יכולתו של הצבא להכריע במלחמה מבוססת ברובה על מערך המילואים, אשר משלים את הכוח הסדיר במצבי חירום. ייעודו של סגל משאבי אנוש המילואים היא לגשר בין המשימה הצבאית לבין האזרח משרת המילואים. בשגרת היום עוסקים המש"קים בליווי, פיתוח, קידום והכשרת אנשי המילואים וזימונם לתעסוקות מבצעיות ולמלחמה. מש"קי משאבי אנוש המילואים משרתים בתפקיד משמעותי והם חלק ממשימת המוכנות למלחמה, בעלי גישה שירותית, יוזמה ויצירתיות. התפקיד מאפשר מגוון רחב של ערוצי פיתוח, הן בציר הפיקוד וההדרכה והן בציר הקצונה.

 

 

מהם תנאי הקבלה?

פרופיל 45 ומעלה, דפ"ר 40 ומעלה.

ציוני מא"ה (לבנות בלבד):

יחסי אנוש 3 ומעלה, ניהול וארגון 3 ומעלה.

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והכשרה בת 4 שבועות.

איפה משרתים?

ביחידות השונות ברחבי הארץ.

 

-

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

קורס

מה התפקיד נותן לי?

תודעת שירות

ניהול וארגון

חיילים מספרים

חיילים מספרים

"להיות חלק ממערך המילואים, זה מרגש ומפחיד באותה המידה". סגן דור שגב, קצינת משאבי אנוש מילואים בחטמ"ר יהודה, מספרת על הצעדים הראשונים בקורס, על החוויות מהשטח ועל הלילה הראשון בתפקיד שאותו לעולם לא תשכח >

איפה עוברים את ההכשרה?

איפה עוברים את ההכשרה?

חשבתם שאין מה לחדש בעולם משאבי האנוש? תחשבו שוב! בה"ד 11 מפתח תוכנות למידה חדשניות ואתם תזכו ללמוד חומר עיוני בצורה קצת אחרת. על הדרך, תזכו גם ליחס אישי ממפקד שילווה אתכם מהטירונות ועד סוף הקורס. רוצים לדעת עוד? המידע המלא מחכה לכם כאן >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

רכזת שירות ישיר (מש"י)
רכז/ת פניות הציבור