אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מש"קית הת"ש מהווה דמות דומיננטית וחיונית בחייהם של המשרתים משום שהיא אחראית על תנאי השירות שלהם

הטיפול בפרט הוא אחד מתפקידיו המרכזיים של סגלי הת"ש, הזמינים ומכוונים לתת מענה ולמצוא פתרונות בתחומים שונים כמו מצוקות כלכליות, סוגיות משפחתיות ומענה ייעודי לאוכלוסיות ייחודיות כמו חיילים בודדים, עולים חדשים, חיילים נשואים ועוד. במסגרת תפקידם, נדרשים המש"קים ליכולת הכלה ונתינה ואהבת האדם. התפקיד מאפשר מגוון רחב של ערוצי פיתוח, הן בציר הפיקוד וההדרכה והן בציר הקצונה.

 

מהם תנאי הקבלה?

פרופיל 25 ומעלה, קב"א 49 ומעלה.

ציוני מא"ה (לבנות בלבד):

יחסי אנוש 3 ומעלה, בגרות ובשלות 3 ומעלה, ניהול וארגון 3 ומעלה, עבודת צוות 3 ומעלה.

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והכשרה בת 7 שבועות.

איפה משרתים?

ביחידות השונות ברחבי הארץ.

 

-

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

קורס

מה התפקיד נותן לי?

תודעת שירות

קורס

חיילים מספרים

חיילים מספרים

"אין ספק שהעבודה שינתה בי המון. למדתי להכיר אוכלוסיות שונות ולהקשיב לסיפורים שונים על מצבים שלא הכרתי בכלל לפני כן. עכשיו, אחרי שעברתי את ההכשרה והתחלתי את שירותי הסדיר אני יכולה להגיד בפה מלא שאני שמחה שנפלה בחלקי הזכות לשרת בתפקיד כל כך משמעותי בצבא"

איפה עוברים את ההכשרה?

איפה עוברים את ההכשרה?

חשבתם שאין מה לחדש בעולם משאבי האנוש? תחשבו שוב! בה"ד 11 מפתח תוכנות למידה חדשניות ואתם תזכו ללמוד חומר עיוני בצורה קצת אחרת. על הדרך, תזכו גם ליחס אישי ממפקד שילווה אתכם מהטירונות ועד סוף הקורס. רוצים לדעת עוד? המידע המלא מחכה לכם כאן >

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

מש"ק/ית תקשורת בין לאומית (תב"ל)
מש"ק/ית תכנון כוח אדם