אנשים סימנו כי המידע עזר להם

התפקיד מהווה גורם מרכזי בשמירת חוסנו המוסרי של צה"ל, תוך רגישות, נחישות והפעלת שיקול דעת.

התפקיד מהווה גורם מרכזי בשמירת חוסנו המוסרי של צה"ל, תוך רגישות, נחישות והפעלת שיקול דעת. השוטר הצבאי אמון על אכיפת תקנות התעבורה ופקודות המטה הכללי, במסגרת המלחמה הבלתי מתפשרת בתאונות הדרכים. בתפקידו, מסייר השוטר הצבאי בניידות סמויות וגלויות וכן, עושה שימוש באופנועים מסוגים שונים על מנת לאתר עבירות תנועה המהוות סכנת חיים בכבישים. כמו כן, למען שמירה על הסדר, אמון השוטר הצבאי על אכיפת חוקי המשמעת וההופעה של חיילי צה"ל.

כחלק משירותם, השוטרים הצבאיים לוקחים חלק בליוויי אישים בכירים בצה"ל, בביקורי שגרירי ונציגי מדינות זרות בעולם ועוד. בשעת חירום, השוטרים לוקחים חלק נרחב במאמץ החירום הצה"לי על מנת לאפשר לכוחות הלוחמים לבצע את תפקידם באופן שוטף.

התפקיד מקנה יתרון לשילוב עתידי במשטרת ישראל, עמה מתקיימת פעילות משותפת לאורך כל השירות בתפקיד

 

מהם תנאי הקבלה?

פרופיל 64 ומעלה, דפ"ר 40 ומעלה. השיבוץ לתפקיד מתבצע לאחר הגיוס לפש"ץ.

ציוני מא"ה (לבנות בלבד):

יחסי אנוש 3 ומעלה, ניהול וארגון 2 ומעלה, פיקוד 3 ומעלה, מסגרתיות 3 ומעלה.

מה כולל המסלול?

טירונות 02 והסמכה למקצוע שוטר צבאי (4 שבועות) ולאחר מכן קורס שיטור ותעבורה (4 שבועות).

איפה משרתים?

בסיסי המשטרה הצבאית ברחבי הארץ.

 

-

השיבוץ לתפקיד נקבע לפי מכלול הנתונים האישיים שלכם, העדפותיכם, שיקולים מקצועיים וצרכי הצבא. ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה שמופיעים כאן ובשיקולים הנוספים שבאים לידי ביטוי במעמד בחינת המועמדות שלכם לתפקיד. למתאימים מביניכם תינתן אפשרות קידום למסלולי הדרכה, פיקוד וקצונה.

מה התפקיד נותן לי?

קורס

ניסיון לאזרחות

איפה עוברים את ההכשרה?

איפה עוברים את ההכשרה?

חשבתם פעם איך מתרגלים לוחמי המעברים משמרת באחד המעברים? איך לומדים בלשים לבצע חקירות? ואיך שומרים גם על משמעת גבוהה וגם על יחס אישי? השגנו לכם הצצה לבה"ד 13, בית הספר למשטרה צבאית >

חיילים מספרים

חיילים מספרים

מה זה להיות שוטר צבאי? ישבנו לשיחה עם סמל דור אטיאס, שוטר צבאי ביחידת השיטור של בסיס הקריה בתל אביב ושאלנו אותו את כל מה שתמיד רצינו לדעת אבל פחדנו לשאול:

אנשים סימנו כי המידע עזר להם

שינן/ית
חמ"ן - רכז/ת כוורת (שק"ם)